Kayseri - Hüma Tüp Bebek Merkezi
×
TR
EN
RU
AR
Embriyo Dondurma ve Çözme
Embriyo dondurma işlemi, IVF uygulaması yaptıran çiftlere güvenilir bir şekilde yeni gebelik şansları sunar. Yeterli kalitede fazla sayıda embriyo mevcut ise hastaların onayı ile dondurma işlemi yapılabilir. Dondurma işlemi embriyo veya blastokist aşamasında yapılabilir. 
Bu embriyolar doğal bir siklusta ya da hormonal tedavinin kullanıldığı bir siklusta transfer edilebilir. Doğal siklusta transfer, yumurtlaması normal olan kadınlarda uygulanabilir, ultrason ve hormon takiplerini gerektirir. Yumurtlaması normal olmayan kadınlarda uygulanan suni siklusta embriyo transferi için rahimin gebeliği kabule hazır hale getirilmesi gerekmektedir. 
Çözüldüğünde sağlıklı gelişme gösteren dondurulmuş-çözülmüş embriyolarla elde edilen gebelik oranları taze embriyo transferi siklusu ile paraleldir.
Başarılı bir tüp bebek merkezi hastalarından elde edilen tüm embriyoları değerlendirmek ve gebelik şansını en üst düzeye çıkarmak zorundadır. Bu nedenle iyi bir embriyo dondurma programına sahip olmalıdır.

Logo
E-BÜLTENE KAYIT OLUN
KAYIT OL !
Web sitemizde yer alan bilgiler Hüma Tüp Bebek tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Web Tasarım_Medyatör